Розсувні системи

Робота з простором - це мистецтво , завдяки якому можна створювати ідеальні інтер'єри , порушуючи стандарти . Розсувні двері та перегородки є важливими елементами , встановивши які можна істотно видозмінити приміщення, додати йому нові форми.

Розсувні системи для дверей стали набирати популярність відносно недавно, але швидко увійшли в моду, завдяки своїй функціональності, зручності і стилю. Найчастіше розсувні системи застосовують при установці шаф купе, також існують системи для дверей, міжкімнатних розсувних перегородок, балконів і навіть для вікон. Вони дозволяють економити простір і чудово вписуються в будь-який інтер'єр.

Головним розходженням між розсувними системами є матеріал виготовлення. Найбільш популярні алюміній і сталь, іноді використовується пластик. Алюмінієві системи більш дорогі, але зате прослужать вам набагато довше, і при цьому міцні, надійні, мають плавний, безшумний хід. Алюмінієва система дозволяє робити двері великих розмірів, так як матеріал легкий. Якщо задумані широкі двері з наповненням зі скла, бажано для надійності розділити його вузьким горизонтальним профілем. Сталеві системи дешевше, так як сталь в принципі набагато дешевше алюмінію, але мають більш короткий термін експлуатації і видають при використанні певний шум.

Розрізняються системи за зовнішнім виглядом. Вони бувають з обрамленням з алюмінієвих або сталевих профілів, всередину якого вставляється дверне полотно, при цьому все навантаження лягає на обрамлення, в безрамних конструкціях несучу функцію виконує дверне полотно, тому двері можуть бути тільки з цілісного листа, без вставок. Система з обрамленням дозволяє робити фасад, комбінуючи різні матеріали за допомогою роздільників фасаду.

Замовити прорахунок

Контакти