Приховані двері

Secret Doods LOGO

Приховані двері - оригінальне і стильне рішення для сучасних інтер'єрів. Ідея прихованих дверей проста до геніальності. Озвучена в казках, вона колись втілювалася в плануваннях царських покоїв і лицарських замків. Сучасні двері з коробкою прихованого типу поєднують в собі нові тенденції в будівництві, архітектурі, дизайні. Вони об'єднують ефект загадки з досконалістю інтер'єру.

Стильне дверне полотно не виділяється на площині міжкімнатних перегородок. Його можна встановити у вітальні приватного будинку, вестибюлі громадської будівлі, в офісі, в квартирі. Ексклюзивна прихована двері здатна замаскувати вхід в спальну кімнату, особистий кабінет, будь-яке приміщення, куди небажано проникнення сторонніх осіб. Виконана з філігранною точністю, вона стає дивовижною частиною оформлення апартаментів.

Приховані двері вписуються в існуючі стіни або разом з новою перегородкою служать для зонування простору квартири-студії, холу готелю, приміщень вільного призначення. Вони можуть бути невидимими з обох сторін, повністю зливаючись зі стіною, або грати роль потайного входу в одну з кімнат. В останньому випадку зворотна сторона дверного полотна підкреслює кордону отвору.

Дверний короб монтується врівень з площиною стіни з боку відкривання дверей, тому в разі пошкодження або зносу, його демонтаж буде супроводжуватися проведенням значних і трудомістких ремонтних та оздоблювальних робіт. У зв'язку з особливостями конструкції прихованої двері, пред'являються підвищені вимоги до якості і надійності виготовлення дверного короба. Дверний короб повинен бути водостійким, стійким до механічних пошкоджень і зносостійким.

Переглянути технічний каталог

Замовити прорахунок

Контакти