Стінові панелі

Плоскі рустовані шпоновані панелі виготовляються з цілісного ДСП товщиною 10 мм, облицьованого цінними породами шпону деревини. Торці панелей, видимі при стикуванні, зашпоновані , що вигідно відрізняє їх від панелей інших виробників. Фінішна обробка лицевих частин проводиться поліуретановими лаками провідних світових виробників лакофарбової продукції -«ICA» (Італія) і «BARPIMO» (Іспанія).

  • Рустовочні (з'єднувальні) планки виготовлені з 3 мм MDF або декоративного пластику з поверхнею з натурального алюмінію.
  • Існує 5 стандартних (основних) видів шпону: венге, каштан, горіх італійський, червоне дерево (сапели), вибілений дуб.
  • Розмір панелі стандартний 1200 х 600 мм. При бажанні панелі можуть виготовлятися за індивідуальними розмірами.
  • Структура шпону набирається вздовж більшого розміру панелі
  • Тильна сторона панелі, для запобігання деформації після операції шпонування, покривається технічним (не лицевих) шпоном, що надає стабільності конструкції.
  • Ширина і глибина паза, для кріплення сполучної планки, розрахована таким чином, щоб, з одного боку, забезпечити надійне та щільне кріплення при монтажі, а з іншого боку, є достатньою, щоб утримувати конструкцію і не поламатися.

Стінові панелі - це новий погляд на декорування приміщень. З їх помощью можна Повністю Изменить дизайн інтер'єру, сделать его Яскрава и Неповторний. Більше того, при вдалину віборі панелей можна Створити новий стиль, що не міняючі больше Нічого!

Замовити прорахунок

Контакти