вул. Вовчинецька 124,   тел.: (0342) 50-80-44

Головна сторінка Наші роботи Послуги Схема проїзду Контакти

Двері міжкімнатні Івано-Франківськ

Представлені салоном "ЕЛІМ"

ТзОВ "МАК Тернопіль" - виготовляє внутрішні міжкімнатні двері і  являється одним з лідерів українського дверного виробництва. Сучасний стиль, оригінальний дизайн, що досягається облицюванням фасадів дверей шпоном дуба, ясеня, червоного дерева, черешні, вільхи, бука стане окрасою інтер’єру Вашого сучасного помешкання. Наш салон є офіційним представником даної фабрики в Івано-Франківську

Фабрика дверей "Папа Карло"
ТОВ "Рустікаль" явлюється одним з кращих виробників міжкімнатних дверей преміум класу ( Івано-Франківськ ). Використання натурального шпону робить міжкімнатні двері неповторними.  Декорування скла шляхом наплавлення (Ф'юзінг) надає дерев'яним дверям додатковий шарм. Однією з переваг даного виробника є виготовлення продукції нестандартних розмірів без додаткової оплати покупця

Фабрика "ГОДВУД" спеціалізується на глибокій переробці деревини сосни, вільхи, дуба і ясена у високотехнологічні вироби, зрощині по довжині, ширині і товщині. Фабрика "ГОДВУД" виготовляє: щити меблеві, міжкімнатні двері типові, столярні і меблеві заготовки і напівфабрикати. Представкником компанії в Івано-Франківську є наш салон.

"БРАМА" виготовляє - міжкімнатні двері та аксесуари. Сучасне обладнання та новітні технології, впроваджені у виробництво, кваліфікований персонал дозволили в стислі терміни перейти на серійне виробництво продукції (міжкімнатні двері) з небуденним зовнішнім виглядом, високою якістю, оригінальним дизайном із стислими термінами виготовлення при доступній ціні.

Фабрика дверей «Новий Стиль» - це виробниче підприємство, засноване в 2002 році. Імпортоване високотехнологічне устаткування, дизайнерські розробки і упроваджені сучасні методи управління персоналом дозволяють компанії займати лідируючі позиції на ринку України в сегменті виробництва міжкімнатних дверей.

 

Фабрика «Альбері» організована на початку 2011 року командою професіоналів з ​​багаторічним досвідом роботи в деревообробці і серійному дверному виробництві. Виготовляє міжкімнатні двері із соснового євробрусу, покритого шпоном, як натуральним, дуб та ясен, так і «файнлайн».

Українське виробниче підприємство повного циклу «Термінус» засновано у 2005 році.Продукцією компанії є шпоновані двері. При виробництві дверей використовуються передові технології, високоякісна, ідеально висушена деревина, шпон цінних порід дерева, надміцні лаки європейських виробників.

Фабрика «Гранд» є одним із провідних виробників дверей в україні, що підтверджується багатолітнім досвідом. Даний виробник пропонує більше 300 моделей міжкімнатних шпонованих дверей та дверей з масиву дуба. Є можливість замовляти двері нестандартних розмірів та вносити зміни в моделях дверей.

Компанія ФОРМЕТ
Виробничо-торгова компанія "Формет" представляє нове покоління міжкімнатних дверей. У асортименті презентабельні шпонированные і двері, що ламінують, а також двері эконом-класса "канадки". Наші двері - це краще рішення для квартир, офісів, торгових і промислових приміщень, оптимальне співвідношення ціни і якості.

Наші партнери: Міжкімнатні двері Львів.