logo


Послуги

Замір

Ви вирішили купити міжкімнатні або вхідні двері? Перш за все, Вам необхідний фахівець по виміру!

Замір - це відповідальний етап при купівлі та встановлення дверей. Перш ніж приступити до виміру самостійно, слід пам'ятати, що ціна помилки може бути занадто висока! Через непрофесійно виконанbq вимір, монтаж дверей з легкого і швидкого ризикує перетворитися на трудомісткий, затяжний, а головне дорогий процес. Цінуйте свій час і кошти - довіртеся професіоналам.

Наш фахівець проведе наступні виміри:

Замір дверного отвору:

  • замір розмірів дверного прорізу (ширина, висота);
  • Визначення «нуля» підлоги якщо вона у вас ще не готова. Тобто яким буде рівень підлоги після встановлення плитки, паркету, чи ламінату.
  • нахил стін - це вплине на необхідність використання добірних елементів для розширення дверного короба;
  • Проконсультує щодо оптимальних напрямків відкривання дверей відносно існуючої ситуації, та відносно майбутнього розташування меблів елементів декору та ін..
  • визначення способу кріплення дверної коробки в отворі (на монтажну піну, на монтажну піну з анкерами, на потаємні кронштейни).

Завдяки точним вимірам Ви зможете:

 

  • підібрати відповідний розмір дверей; (. Іноді дешевше обходиться «підігнати» дверний отвір під стандартні двері , ніж купувати двері «під замовлення» , які виготовлятимуться , безпосередньо , під Ваші прорізи.)
  • правильно визначити сторону відкривання дверей;
  • скласти найбільш точну і відповідну комплектацію фурнітури і декоративних елементів;
  • визначити обсяг додаткових робіт з підготовки отвору до монтажу.

Замовити приїзд Замірника-консультанта Ви можете завітавши до нас у салон, або за одним із контактних телефонів.

Доставка

Доставка по івано-Франківську та області здійснюється транспортом салону. Доставка здійснюється безпосередньо в день монтажу або заздалегідь по домовленості. Час та дата узгоджується для взаємозручності. При замовленні тільки доставки( без монтажу)вона здійснюється до підїзду будинку. Вартість доставки по області розраховується індивідуально.

Монтаж

Встановлення дверей повинен проводити кваліфікований фахівець у розпорядженні якого повинні бути професійні інструменти . Деревина - це гігроскопічний матеріал , тому перед установкою дверей все вологі роботи в приміщенні повинні бути завершені. У разі установки дверей в споруджуваному або відремонтованому приміщенні , переконайтеся , що воно має нормальну вологість , а матеріали , що використовуються при ремонті , просохли . Перед встановленням необхідно , щоб двері акліматизувалася в приміщенні - кілька діб пролежали у вільному стані. Це особливо актуально в холодний пору року. Не знімайте упаковку до повної «акліматизації» дверей . Монтаж у нас здійснюють кваліфіковані фахівці які займаються виключно встановленням дверей усіх типів вже багато років, та мають великий досвід саме у цій сфері.

Зберігання

Якщо на момент готовності вашого замовлення у вас немає можливості проводити монтаж,(тривають вологі роботи, не вистелена підлога) або немає відповідного місця для зберігання ваших столярних виробів, то вони можуть зберігатися у нас у необхідних для цього умовах.

Ваш затишок

За нашими дверима