logo


Міжкімнатні

ВудВей

wood way Переглянути моделі

Новий Стиль

ns

Фабрика дверей «Новий Стиль» - це виробниче підприємство, засноване в 2002 році. Імпортоване високотехнологічне устаткування, дизайнерські розробки і упроваджені сучасні методи управління персоналом дозволяють компанії займати лідируючі позиції на ринку України в сегменті виробництва міжкімнатних дверей.

Переглянути моделі

Папа Карло

papa karlo

Фабрику «Папа Карло» засновано в 1996 р.
За 15 років ми створили унікальне підприємство, аналогів якому немає в Україні.
Основною перевагою нашої компанії є виробництво високоякісної продукції, а також найширший модельний ряд.
Усі двері ми виготовляємо індивідуально, під замовлення, а це означає, що кожному виробу приділяється особлива увага. Ми не виготовляємо, ми створюємо!

Переглянути моделі

Термінус

tervinus

Українське виробниче підприємство повного циклу «Термінус» засновано у 2005 році.Продукцією компанії є шпоновані двері. При виробництві дверей використовуються передові технології, високоякісна, ідеально висушена деревина, шпон цінних порід дерева, надміцні лаки європейських виробників.

Переглянути моделі

Час

Chas

 

Переглянути моделі

Verte

verte2

VeRTe - це колекція сучасних дверей , відповідна за своїм дизайном новітнім тенденціям оформлення інтер'єрів. Знання та багаторічний досвід допомогли нам створити сучасну колекцію , що задовольняє найбільш вимогливі запити ринку . Використовуючи найсучасніші технологічні рішення і матеріали найвищої якості , ми створили вироби , які з точки зору якості відповідають найвищим стандартам виконання.

Переглянути моделі

Grand

grand2

 

Переглянути моделі

Ваш затишок

За нашими дверима